Heb je ook het gevoel dat medewerkers niet altijd uitvoeren wat je hebt gevraagd? Of dat ze bepaalde veiligheidsaspecten van het werk naast zich blijven neerleggen? Waarom blijft het zo moeilijk om precies die ene medewerker iets bij te brengen? En hoe krijg je nu een groep in beweging richting veilig werken? In deze training gaan we op een pragmatische manier op zoek naar hoe je de eigen impact op het (veiligheids)gedrag van de medewerker kan vergroten. Met een mix van theorie en praktijkgerichte oefening krijg je een aantal sleutels in handen om je medewerkers of je ploeg op een enthousiaste manier in beweging te krijgen.
Programma
Doelgroep
Duur van de opleiding
Annulatievoorwaarden
Extra informatie:
Nog geen data gepland, doe hier vrijblijvend je aanvraag.
Wens je de opleiding in-company en/of op maat te organiseren, neem vrijblijvend contact op met ORA Academy: 056/42.40.42 of via academy@oragroup.be
De opleiding was super. Tegen hun verwachting in hebben onze mensen gedurende de opleiding geen enkel moment gehad dat ze niet aandachtig waren.
Ze waren heel enthousiast over de manier waarop Lorenzo de opleiding bracht. Ze hadden een theoretisch verhaal verwacht, daarentegen hebben ze een opleiding gekregen die doorspekt was met praktijkverhalen van Lorenzo. Als gevolg hiervan detecteer ik dat er héél wat is blijven hangen en ze stilletjes aan mij meer op de hoogte brengen van bepaalde risico’s en mijn advies vragen.
Marc Samaey - Preventieadviseur.